2010
FEKE PÁL HIVATALOS HONLAPJA
Január
16. Fellépés Várpalota
20. Fellépés Hungexpo
22. SingSingSing II. gála Veszprém, Petőfi Színház
23. SingSingSing II. gála Veszprém, Petőfi Színház
25. Feke Pál Band koncert Kecskemét, Katona József Színház
 
Február
13. SingSingSing II. gála Pápa, Jókai Művelődési Központ
20. Fellépés Budapest, Duna Palota
22. SingSingSing II. gála Veszprém, Petőfi Színház
 
Március
3. Géniusz m1
3. Csináljuk a Fesztivált Petőfi Csarnok
4. Géniusz m1
5. Géniusz m1
5. Csináljuk a Fesztivált Petőfi Csarnok
6. Spamalot (15:00) Madách Színház
6. A zene az kell Duna TV
7. Spamalot (19:00) Madách Színház
7. Csináljuk a Fesztivált Story TV
11. Spamalot Madách Színház
13. Spamalot (19:00) Madách Színház
13. A zene az kell Duna TV
14. Csináljuk a Fesztivált Story TV
17. Spamalot Madách Színház
20. Spamalot (19:00) Madách Színház
20. A zene az kell Duna TV
24. SingSingSing II. gála Veszprém, Petőfi Színház
27. A zene az kell Duna TV
 
Április
3. A zene az kell Duna TV
4. Csináljuk a Fesztivált Story TV
6. SingSingSing II. gála Veszprém, Petőfi Színház
10. A zene az kell Duna TV
11. Csináljuk a Fesztivált Story TV
13. Csináljuk a Fesztivált Petőfi Csarnok
14. Csináljuk a Fesztivált Petőfi Csarnok
18. Csináljuk a Fesztivált Story TV
24. A zene az kell Duna TV
25. Musical Bajnokság Székesfehérvár
25. Csináljuk a Fesztivált Story TV
26. SingSingSing II. gála Veszprém, Petőfi Színház
 
Május
1. A zene az kell Duna TV
2. Csináljuk a Fesztivált Story TV
8. A zene az kell Duna TV
9. Csináljuk a Fesztivált Story TV
11. Csináljuk a Fesztivált Petőfi Csarnok
15. A zene az kell Duna TV
16. Csináljuk a Fesztivált Story TV
22. Fellépés Pestszentimre, Sportkastély
22. A zene az kell Duna TV
23. Csináljuk a Fesztivált Story TV
28. István, a király Mosonmagyaróvár
29. A zene az kell Duna TV
30. Csináljuk a Fesztivált (döntő) Petőfi Csarnok
Story TV
 
Június
4. One Vision Musical Kurzus gála Ajka, Művelődési Központ
5. A zene az kell Duna TV
9. Fellépés Szlovákia
10. Fellépés Szlovákia
12. A zene az kell Duna TV
12. SingSingSing II. gála Veszprém, Petőfi Színház
13. István, a király Kecskemét, Főtér
19. Országos Zenés Színházi Találkozó zárógála Kecskemét, Főtér
19. A zene az kell Duna TV
25. István, a király FTC Stadion
26. István, a király FTC Stadion
26. A zene az kell Duna TV
30. Fellépés (14:00) Százhalombatta
 
Július
3. Zrínyi 1566 Simontornya, Vár
7. Spamalot Madách Színház
9. Spamalot Madách Színház
10. Spamalot Madách Színház
11. Spamalot Madách Színház
16. Trója Komárom, Igmándi Erőd
17. Trója Komárom, Igmándi Erőd
23. Zrínyi 1566 Eger, Vár
24. Zrínyi 1566 Eger, Vár
25. V. Országos Musical Kurzus megnyitó Székesfehérvár
 
Augusztus
6. Fellépés Szolnok környéke
7. Fellépés (22:00) Kunmadaras, Szabadtéri Színpad
12. V. Országos Musical Kurzus gála Székesfehérvár, Vörösmarty Színház
20. Fellépés (10:30) Érd, Földrajzi Múzeum
20. István, a király Szekszárd, Prometheus Park
21. István, a király (keresztmetszet) Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékpark
 
Szeptember
16. Jézus Krisztus Szupersztár (főpróba) Madách Színház
17. Jézus Krisztus Szupersztár (díszbemutató) Madách Színház
22. A nyomorultak (főpróba) Kecskemét, Katona József Színház
24. A nyomorultak (díszbemutató) Kecskemét, Katona József Színház
25. A nyomorultak Kecskemét, Katona József Színház
30. A nyomorultak Kecskemét, Katona József Színház
 
Október
9. A nyomorultak Kecskemét, Katona József Színház
10. A nyomorultak Kecskemét, Katona József Színház
14. A nyomorultak Kecskemét, Katona József Színház
16. A nyomorultak Kecskemét, Katona József Színház
17. A nyomorultak Kecskemét, Katona József Színház
25. Az Összefogás Estje Veszprém, Petőfi Színház
26. SingSingSing II. gála Veszprém, Petőfi Színház
27. SingSingSing II. gála Csepel Színház
30. Spamalot Madách Színház
31. Spamalot Madách Színház
 
November
2. Spamalot Madách Színház
6. Spamalot 19:00 Madách Színház
6. A zene az kell Duna TV
13. A zene az kell Duna TV
14. A Társulat: A legemlékezetesebb pillanatok m1
19. Megasztár 5 TV2
20. A zene az kell Duna TV
21. A Társulat: A legemlékezetesebb pillanatok m1
26. Zártkörű fellépés Papp László Budapest Sportaréna
28. A Társulat: A legemlékezetesebb pillanatok m1
 
December
4. A zene az kell Duna TV
5. A Társulat: A legemlékezetesebb pillanatok m1
11. A zene az kell Duna TV
12. A Társulat: A legemlékezetesebb pillanatok m1
17. Jézus Krisztus Szupersztár Madách Színház
18. A zene az kell Duna TV
19. JKSZ (14:30) Madách Színház
19. A ritmus fogva tart Karácsonyi Musical Kurzus gála (19:00) Ajka, Nagy László Művelődési Központ
22. JKSZ Madách Színház
27. Szörényi Levente: Hattyúdal (főpróba) Papp László Budapest Sportaréna
28. Szörényi Levente: Hattyúdal Papp László Budapest Sportaréna
29. JKSZ (19:00) Madách Színház
30. JKSZ (19:00) Madách Színház